ביטוח נסיעות

בכל נסיעה לחו"ל מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות. המידע הנמסר כאן הוא לידיעתכם בלבד. מומלץ להתייעץ עם חברת ביטוח או סוכן ביטוח.
אנא קיראו היטב את כל האמור בעמוד זה לפני רכישת ביטוח נסיעות.

לפרטים על ביטוח נסיעות ולרכישת ביטוח נסיעות של   PassportCard   לחץ כאן.

לביטוח הנסיעות של PassportCard יתרונות רבים. הביטוח מאפשר קבלת טיפול רפואי בחו"ל באמצעות שימוש בכרטיס. הביטוח מכסה גם את המטען שלכם ע"פ תנאי הפוליסה. החברה מציעה הרחבות שונות לחבילת הביטוח הבסיסית. לדוגמה: כיסוי למקרה של ביטול הנסיעה או הפסקתה על ידכם, באופן החורג מתנאי הביטול להם התחייבתם.

ההתקשרות עם חברת הביטוח תעשה ישירות מול חברת הביטוח, ללא כל מעורבות של "מעמקים". הביטוח שתרכשו הוא באחריותה של חברת הביטוח בלבד.

ביטוח למקרה ביטול או קיצור הנסיעה על ידכם

חברות הביטוח מציעות אפשרות לרכוש הרחבה של ביטוח הנסיעות המכסה אתכם למקרה בו תאלצו לבטל את החופשה או להפסיקה באופן החורג מתנאי הביטול של החופשה. אם בחרתם לרכוש הרחבה כזאת, אתם מכוסים מפני ביטול מרגע הרכישה ועד תום החופשה ע"פ תנאי הפוליסה.

עלות הכיסוי הזה בחברת PassportCard נכון לאוקטובר 2017: 
כיסוי עד 4,000$ יעלה 0.8$ ליום ועד 5$ מקסימום לנסיעה. כסוי עד 8,000$ יעלה 1.8$ ליום ועד 10$ מקסימום לנסיעה. מומלץ לשקול רכישת כיסוי ביטוחי למקרה כזה. יש לבדוק את הפרטים מול חברת הביטוח.

הרחבה של ביטוח הנסיעות לספורט אתגרי הכולל צלילה

אם בכוונתכם לרכוש הרחבה של ביטוח הנסיעות המכסה "ספורט אתגרי" וזאת כתחליף לביטוח צלילה בינלאומי – אזי אנו ממליצים לוודא כי הפוליסה כוללת צלילה. ככל הידוע לנו הרחבות כאלה מכסות את המבוטח רק בעת השהות בחו"ל. הפוליסה לא מכסה המשך טיפול לאחר החזרה לארץ. אם יידרש המשך טיפול בארץ זה יהיה במסגרת הביטוח הרפואי שיש לכם בארץ, ככל שהביטוח מכסה טיפולים מהסוג הנדרש. לעומת זאת, ביטוח צלילה בינלאומי מכסה אתכם בכל מקום בעולם. מומלץ להתייעץ בעניין זה עם חברת ביטוח או סוכן ביטוח.

לרכישת ביטוח צלילה בינלאומי לחץ כאן.

מעוניינים להתייעץ עם סוכן ביטוח או לרכוש ביטוח נסיעות דרך סוכן ביטוח?

התקשרו אל סוכנות הביטוח "דודו פרידמן – פתרונות ביטוח לאנשים". 
ההתקשרות עם סוכנות הביטוח היא באחריותכם. הייעוץ והביטוח הנמכר ע"י סוכנות הביטוח הינו באחריות סוכנות הביטוח.

דודו פרידמן – פתרונות ביטוח לאנשים   077-204-1214   052-607-5956   david@dudubit.com

נגישות