משוב מלקוחותינו

המשוב נרשם במקור בעמוד ה-Facebook שלנו.

Vova Malivan - ספארי בסיני - 21.11.2017

חזרתי שבוע שעבר מסאפרי של 5 ימים בסיני היה מדהים. קיבלתי מענה מאידוב לכל שאלה ובקשה גם לפני הטיול וגם במהלכו אם זה מבחינת ההתארגנות, הצלילות עצמן או בכללי על סיני. השירות בספינה היה מעולה (הכי טוב שראיתי עד עכשיו), האוכל היה טוב, המדריך מקצועי והצלילות מעניינות. ממליץ בחום.

נחי זלצמן - ספארי בסיני - 18.11.2017

ספארי שני שלי עם מעמקים ואידוב. צלילות מדהימות . ספינה מפנקת צוות הנותן שירות סביב השעון. הכל קורה לפי התכנון וביעילות מרבית. ממליץ בחום.

אמיר פנסקי - ספארי בסיני - 18.11.2017

ספארי בקבוצה קטנה. אוירה מעולה. ארגון טוב ללא חשבונות וצוות ספינה מדהים. 
ואין כמו סיני וים סוף . מומלץ.

רבקה קאופמן - ספארי בסיני - 7.11.2017

חווית ספארי נהדרת, ארגון מצויין, הצוות הישראלי והמצרי היו מקסימים. מומלץ בחום!

נגה דקל - ספארי בסיני - 4.11.2017

הייתה חוויה מדהימה. ליווה אותנו צוות מקצועי- גם הצד הישראלי, גם הצוות המקומי שתפעל את הסירה וגם מדריכי הצלילה! 
צלילות מדהימות, נוף יפה, אוכל טוב ואחלה אנשים. חופשה מושלמת.

גיורא שקד 23.10.2017

Fascinating site, amazing pictures and diving trips suggestions to the Red sea. Highly recommended!

יוחאי קלוגמן - ספארי בסיני - 23.10.2017

השתתפתי בספארי בתאריכים 4-8/10. הכל היה נהדר. הצוות על היאכטה, המדריך הישראלי שליווה, האוכל, השירות. אין מילים.
הערה אחת קטנה – צויין שיהיה אינטרנט אלחוטי במשך כל ימי השהייה על היאכטה.
לצערי היה אינטרנט רק למשך יומיים ובשאר הזמן נאלצנו לבקש "טובות" מהצוות המיצרי.
אם יהיה אפשר לשפר עניין זה להבא, הכל יהיה מושלם באמת !

יוסי עזרא - ספארי בסיני 7.10.2017

וואו איזה ספארי מדהים. יצא לי לבלות בספארי של מעמקים בשבוע שעבר (28.09-02.10), שארם מיצרי טיראן ראס מוחמד ועוד.
התלבטתי דרך איזה חברה להרשם לספארי ולאחר ששמעתי המלצות חמות על מעמקים החלטתי לנסות. אז ככה

ארגון למופת עד הפרט האחרון , מידע מקדים על ״המסע״ הצפוי.
ספינה נהדרת (vipdiver) צוות 
מקומי נהדר כולל מדריכים מנוסים שלא הפסיקו להפתיע.

אז ככה מעבר לאתרי הצלילה הנפלאים, האוכל על הספינה נהדר, תכנון יעדי צלילה במהלך היום מושלם.
ליווי מדריך מישראל (גונן היית 10), 
ספינה מרווחת (כולל תמיכה במדחס לתערובת נייטרוקס)
הקפדה על בטיחות ובקיצור תמיד הרגשת שיש מי שדואג ואכפת לו ש הספארי יעבור באופן מושלם וללא תקלות.

וכמובן איך אפשר בלי לציין את חבורת הצוללים הנהדרות שהתגבשה במהלך הספארי.
לסיכום ממליץ בחום על ספארי דרך מעמקים, אין לי ספק שעוד אחזור לספארי נוספים, וחבל שהסתיים כל כך מהר (אמנם מתיש אך מהנה).

ומילה קטנה על הרגשת הביטחון בסיני. אז ככה מעולם לא הרגשתי בטוח במדינה זרה. לאחר מעבר הגבול והדרכונים חיכה לנו מלווה עם מיניבוס עד לשארם. לרכב התלווה איש ביטחון מצרי (השב״כ המצרי), כאשר לחלק מהנסיעה לווה ג'יפ משטרתי.

אז קדימה לא לחשוב פעמיים לכל מי שמדגדג ורוצה לחוות את סיני במסע צלילה , זו הדרך הבטוחה המהנה והחוויתית.

יישר כוח אידוב ולכל הצוות ממעמקים

לירן מלצר - ספארי בסיני - 4.10.2017

(משוב זה נשלח ישירות אלינו)

הספארי שהוצאתם היה מעל ומעבר לכל ציפייה שהייתה לי מצלילה בסיני, מארגון ומתכנון של נסיעה כזו. הבחירה של האתרים הייתה מגוונת ומרשימה. הצוות שעמד לרשותנו מהמדריכים וצוות היאכטה התנהל במקצועיות, אדיבות ועשה כל מה שאפשר להפוך את השהות מעל ומתחת למים לנעימה יותר. גיא, שבכישרון רב דאג לסגור את כל הפינות והקצוות ולהוסיף ידע היכן שרק ניתן. וחבורת האנשים עצמה שפשוט הפכה את הנסיעה הזו למעולה! תודה! לירן.

מאראט סורקין - ספארי בסיני - 28.9.2017

תודה על החוויה בלתי נשכחת בספארי בסיני. הכל טקטק כמו שעון שווייצרי.

יוסי עזרא -ספארי בסיני - 28.9.2017

וואו איזה ספארי מדהים. יצא לי לבלות בספארי של מעמקים בשבוע שעבר (28.09-02.10), שארם מיצרי טיראן ראס מוחמד ועוד.
התלבטתי דרך איזה חברה להרשם לספארי ולאחר ששמעתי המלצות חמות על מעמקים החלטתי לנסות. אז ככה, ארגון למופת עד הפרט האחרון , מידע מקדים על ״המסע״ הצפוי. ספינה נהדרת (vipdiver) צוות 
מקומי נהדר כולל מדריכים מנוסים שלא הפסיקו להפתיע. 
אז ככה מעבר לאתרי הצלילה הנפלאים, האוכל על הספינה נהדר, תכנון יעדי צלילה במהלך היום מושלם. ליווי מדריך מישראל (גונן היית 10), ספינה מרווחת (כולל תמיכה במדחס לתערובת נייטרוקס) הקפדה על בטיחות ובקיצור תמיד הרגשת שיש מי שדואג ואכפת לו ש הספארי יעבור באופן מושלם וללא תקלות. וכמובן איך אפשר בלי לציין את חבורת הצוללים הנהדרות שהתגבשה במהלך הספארי. לסיכום ממליץ בחום על ספארי דרך מעמקים, אין לי ספק שעוד אחזור לספארי נוספים, וחבל שהסתיים כל כך מהר (אמנם מתיש אך מהנה).

ומילה קטנה על הרגשת הביטחון בסיני. אז ככה מעולם לא הרגשתי בטוח במדינה זרה. לאחר מעבר הגבול והדרכונים חיכה לנו מלווה עם מיניבוס עד לשארם. לרכב התלווה איש ביטחון מצרי (השב״כ המצרי), כאשר לחלק מהנסיעה לווה ג'יפ משטרתי. אז קדימה לא לחשוב פעמיים לכל מי שמדגדג ורוצה לחוות את סיני במסע צלילה , זו הדרך הבטוחה המהנה והחוויתית. יישר כוח אידוב ולכל הצוות ממעמקים

קובי יונתן - ספארי בסיני - 28.9.2017

עבורי ספארי הצלילות בסיני היה הגשמת חלום. הנופים התת מימים, הספינות הטבועות, והדגה הרב גונית כמו גם צוות הספינה המקצועי היו למכלול של חופשה מושלמת, תודות לאידוב ולחברת מעמקים. בקרוב הסרט מתוך הצלילה אל האוניה הטבועה Thistlegorm

נעה אבני - ספארי בסיני - 24.9.2017

Idov, DeepS, Saber, Mustafa and all VIP Diving College crew
thank you so much for this once-in-a-lifetime experience of diving safari: starting from the amazing crew, professional guidance, outstanding care and help, safety, beautiful VIP-Shrouq yacht, special places – all made us feel like a big family with the most wonderful and special people. We can't wait to come for a second round of dives with you guys – it was an experience we would never forget!!! Love, Ron & Noa.

רוני שטרנברג - חופשת צלילה בעקבה - 23.9.2017

נסעתי לעקבה בראש השנה. חופשה שכולה חווייה. הן הצלילות המלון ההסעות והטיול לואדי רם. אידוב דאג לכל פרט באופן אכפתי מהיר ומקצועי. קיבלתי יחס של vip… בהחלט ממליץ

רוני עמרם - קורס צלילה בדהב - 11.9.2017

הזמנתי דרך מעמקים קורס צלילה (כוכב ראשון ושני) בדהב, סיני. 
מהרגע שיצרתי קשר קיבלתי שירות מעולה! אידוב דאג לעדכן, לברר, לשאול מה נשמע ולתת המון טיפים והכוונות. בסוף יצא (עקב סיבות אישיות) שהספקתי לעשות רק את הכוכב ראשון- ומועדון הצלילה היה מאוד גמיש ושירותי. לאחר מכן אפילו קיבלתי החזר מיידי של יתרת הכסף מכיוון שלא המשכתי לכוכב השני. אני מרוצה מאוד מהיחס הן של המועדון בדאהב והן של אידוב ובוודאות אמשיך לצלול דרכם. תודה!:)

גיא לוין - ספארי בסיני - 27.8.2017

רציתי להודות ל"מעמקים" על ספארי באמת פנטסטי בו חוויתי כמה מהחוויות המרגשות ביותר בשנים האחרונות של חיי. המסה והמגוון של החיים בים האדום פשוט עוצרי נשימה. ראינו כרישים, תמנון, צבים ענקיים, ברקודות, מורנות, טונות, כוכבי ם מיוחדים, קיפודים, חשופיות ומה לא בעצם. והכל באקסטרה-לארג'. וגם כמובן שקיבלנו את הצ'ופר בטיסלגורם. עניתם על כל הציפיות מ-א' ועד ת' ומעבר. החל מההסעה, דרך מקצועיות המדריכים והצלילות עוצרות הנשימה ועד לאוכל והיחס מצוות הספינה. בהחלט נתראה שוב בעתיד! מומלץ בחום… מחיר הוגן לכל הדעות.

עפר ארבל - ספארי בסיני - 10.9.2017

(משוב זה נשלח ישירות אלינו)

רוצה לומר  בשמי בשם שי ואורן כי הספארי בו השתתפנו בשבוע שעבר בהובלתך ענה על כל הציפיות ומעבר לכך במגוון מישורים: ראשית ברמה המקצועית והבטיחותית חשתי בידיים טובות ומקצועיות,לאורך כל השבוע, הן מחוץ למים ובעיקר מתחתם.  מגוון האתרים העומקים והדרכים בהם נכנסנו ויצאנו מהמים בכל צלילה השאיר אותי רעב ומאותגר לאורך כל השבוע וסיפק חווית צלילה איכותית וייחודית, התואמת לטעמי את השפע הרב שיש לים האדום להציע. שמחתי לפגוש צוות שמחוייב לעבודתו ומתמיד בה בכל שעות היום והלילה,גם כשהתנאים אינם אופטימלים, תמיד בגישה חיובית ובאווירה טובה ואף עליזה בזמן ובמקומות הנכונים. לעוד שנים רבות של ספארי צלילה בים האדום ומעבר לו!
ג'ני פוליאק - ספארי בסיני - 27.8.2017

חזרתי מסאפרי של 4 ימים בשארם דרך מעמקים. הסאפרי היה מושלם והצלילות היו עוצרות נשימה! המדריכים מקצועיים והשירות של צוות הספינה היה יוצא מן הכלל! הארגון היה מתוכנן בקפידה עד לפרטים הקטנים. תודה רבה לאידוב ולהראל על חופשה מהחלומות!

גלעד גרין - ספארי בסיני - 26.8.2017

היינו בספארי של 4 ימים לראס מוחמד והטיסלגורם. הספארי היה פשוט מעולה גם מתחת וגם מעל המים:
כל אתרי הצלילה יפהפיים עם שפע ומגוון מרשים של אלמוגים וחיות (צלילת הלילה בספינה טרופה ומשחק עם להקת הדולפינים היו חוויות מיוחדות), המדריכים מקצועיים ומנהלים טוב את הצלילות וציוד הצלילה חדש ואיכותי. הצוות של הספינה סופר נחמד, דואג שהכל יהיה מתוקתק ותמיד קשובים ובאים לעזור אם צריך. הספינה עצמה ברמה גבוהה, נקייה, החדרים טובים (מיזוג, מקלחות וכו') והאוכל מעולה. האירגון של "מעמקים" היה מצוין: ההסברים באינטרנט על הספארי ברורים ומכילים את כל המידע הרלוונטי וכל שאלה נוספת נענית מהר ע"י אידוב. הטיפול ממעבר הגבול ועד לספינה היה מצוין וללא עיכובים. לאורך כל הספארי (וגם ב2 הימים נוספים שנשארנו בחופים) לא הרגשנו אי נעימות מבחינה ביטחונית והחופשה כולה היתה שלווה ונעימה.
בקיצור, מומלץ ביותר וזה עוד לפני שמכניסים את המחיר הזול למערך השיקולים

אופיר שטמרמן - ספארי בסיני - 25.8.2017

(משוב זה נשלח ישירות אלינו)
לכל צוות מעמקים
רציתי להגיד תודה,
חופשה מופלאה מתחילתה ועד סופה!
תודה על מדריכי צלילה מצויינים שנתנו לכולם ביטחון, הדריכו והפכו כל צלילה למיוחדת!
תודה על הצוות הנפלא על הסירה
תודה על בחירת אתרי הצלילה
תודה שהצלחתם לארגן חבורה נעימה של ישראלים פשוטים יחד,
תודה על הארגון וההסעה לשארם ובחזרה,
תודה על ארגון המדוייק והפשוט לפני הנסיעה.
אין לי ספק שרבים מאיתנו יחזרו איתכם לסאבר ואחמד הנפלאים
אני בטוח!!!
שבת שלום

מירי נווה - ספארי בסיני - 25.8.2017

feeling very safe all the way, the thought about the fear of taking the decision looks funny/waste of time/dealing with the government propaganda.. , right now, at the end of that amazing experience. a pure delight of the open sea and skies, the big blue above and below, immense beauty of the desert, the various diving adventures, all went smooth smiling and easy. appreciate the organization, the kindness and the big smile of everybody on our way. thank you!

לילה לבנברג - 23.8.2017 - ספארי בסיני

כן אכן הצלחה כבירה. יצאתי לספארי צלילות ב-16 באוגוסט עם חברת מעמקים. מצאתי אותם במקרה בפייסבוק הרמתי טלפון ואידוב עידכן אותי בסבלנות ובאורך רוח. לא צללתי מעל עשרים שנה ולא ממש ידעתי למה לצפות. החוויה היתה מדהימה מדהימה ומדהימה כאחד. הצד האירגוני לפני היציאה מהארץ היה קשוב וזמין. מהרגע שנפגשנו בגבול היה ליווי מלא של הראל מטעם החברה ,שהוא פנינה בפני עצמה. ההפלגה היתה אושר אחד גדול,החברה מעולים ומהר מאוד נעשנו משפחה אחת גדולה מתחת למים ועל היאכטה. ממליצה בלב שלם. בקרוב…

עדי גולדשטיין - 23.8.2017 - ספארי בסיני

ההתארגנות לקראת, הליווי במעברי הגבול, המפגש עם הקבוצה, הנסיעה מטאבה לשארם-א-שיח , ההגעה לספינה, המפגש עם זוג המדריכים וצוות הספינה, ההנחיות לקראת הצלילות, ההתארגנות על הציוד , החדר הפרטי, המרחב הציבורי, ההגעה לאתרי הצלילות, הצלילות וההדרכה במים, המראות מתחת למים, האווירה בספינה, ההרכב האנושי , המרחב הפרטי והמפגש עם השותפים, המדריכים, הארוחות, השיחות המשותפות והשיחות האישיות, הריקודים, הצחוקים, הביחד והלחוד – כל אלו היו במיטבם. חלום במציאות מעל ומתחת למים עם שותפים נהדרים. שמחה מאוד על שלקחתי חלק בזה ותוווודה להראל ולצוות "מעמקים" .

תמר אילן - 22.8.2017 - ספארי בסיני

חזרתי מ 4 ימים ספארי צלילות קסומים. ארגון מתוקתק, צוות הספינה ומדריכי הצלילה מקצועים, מקסימים ומפנקים. על סיני לא צריך ואי אפשר לפרט ; )
תודה רבה על הכל.

 
דנית חולי - 3.8.2017 - ספארי בסיני

בדיוק חזרתי לפני כמה יומיים מספארי בשארם דרך מעמקים. הספארי היה מדהים! הצלילות עוצרות נשימה, המדריכים אדירים והשירות על ה״בלה״ היה מעל ומעבר ואוכל מעולה! היינו מעט אנשים (8) שהבנתי שזה בערך חצי ממה שיש בדרך כלל ומבחינתי זה היה מעולה כי ממש באתי בשביל השקט. אידוב דאג לכל מה שהיה קשור במעברים ולמרות שנסעתי לבד עד הספינה בשארם, הרגשתי מאוד בטוחה, עם מלווה ומאבטח. באמת שאין מילים! המון המון תודה, זאת היתה בדיוק החופשה שהייתי צריכה!! גם רגועה, נופים מדהימים וצלילות אדירות עם שדות לא נגמרים של אלמוגים ודגים. היינו ב3 ספינות טבועות, ראינו דולפינים, כריש, מאנטריי ענק, צב ים, להקות של ברקודות ועוד המון המון מיני דגים. ממליצה בחום!

טליה לנגפור - 3.8.2017 - ספארי בסיני

היתה חופשה נהדרת, צלילות ריפים מדהימות, מדריכים מצוינם ששומרים על בטיחות וגם דואגים שצוללים בכל הרמות יהנו, צוות הספינה מוכן לעזור בכל רגע. ממליצה בחום.

קלי מורד - 3.8.2017 - ספארי בסיני

חזרתי לפני שבוע מספארי צלילה של מעמקים. צלילות מדהימות ואוירה מדהימה לכל אורך ועומק הדרך. אחרי 15 שנה שלא צללתי בסיני חשבתי שכבר לא אחזור לשם. בזכות אידוב והראל זה קרה. לפני כשנה הייתי בספארי צלילה במלדיבים, וחוץ מזה שהספארי שם היה שבוע ובסיני 4 ימים אני יכול לדרג את שניהם, כל אחד עם הדברים המיוחדים שלו, כמקומות הטובים בעולם. בזכות מעמקים, הספארי בסיני נגיש, נח, מתוכנן בקפידה, מקצועי ובעלויות נמוכות משמעותית מהמלדיבים – כאן ליד הבית. אל תפספסו את הספארי הבא.

ירון זהבי 25.7.2017 - ספארי בסיני

לא צללתי בסיני מאז 2009. לאחר לבטים ושיקולים החלטתי לנסוע הקיץ עם אידוב ומעמקים. באמתחתי מעל 15 ספארי צלילה בים האדום ואני חייב לומר שהספארי עם "מעמקים" היה מאורגן ומתוקתק למופת, החל מהפרוצדורות (ויזה, מידע וכ"ו), מעבר הגבול המסודר, אבטחה ותחושת ביטחון מוחלטת, צוות ספינה נהדר, מדריכים מקצועיים מנוסים ורגועים. ממליץ בחום.

שמואל זיכל 12.7.2017 - חופשת צלילה בעקבה

חזרנו מעקבה בטיול של אבא ובת. כל מה שהוזמן ותואם התקבל במורה הכי טובה ומקצועית. אידוב דאג לנו כל הזמן ושאל לשלומנו. מרגיש מקצועי אמין ורציני – ממליץ בחום להזמנת חופשות צלילה.

אוהד נבון 22.6.2017 - קורס DiveMaster בשארם
חברים יקרים! תודה רבה על אירגון מקצה לקצה של הקורס דייבמאסטר שלי! היו לי שבועיים מדהימים בשארם ובמועדון VIP Diving College! המועדון היה בין המקצועיים שפגשתי (אני צולל המון בארץ ובכל העולם), מדריכים עם אנגלית שוטפת, מקצועיים, סבלניים ומצחיקים! הצוות היה גמיש וחושב וידע להתנהל בהתאם למצב הנתון ולא להיות מקובע לתכנית המקורית בעת הצורך! הצלילות היו מדהימות לא פחות וזה בהחלט בזכות הידע הרב של המדריכים שידעו איפה לחפש ולמצוא את הדברים המעניינים! הגשמתי חלום קטן כשפגשנו להקת דולפינים ענקית בזמן שנרקול ושיחקנו איתם לפחות שעתיים! ראינו גם כריש לויתן ענק! להקות עצומות מדהימות של דגים צבים רייז ומה לא?!? מעבר לצלילות דאגתם שלא אהיה לבד בזמן החופשי ככה שחוויתי חוויה אותנטית ונדירה עם שכנינו שאין שני לה! תודה תודה תודה! נתראה שוב בקרוב
אריאל רחום 21.6.2017 - ספארי בסיני

חזרתי מספארי צלילות מדהים שאורגן באופן מקצועי עוד משלב השאלות בארץ (ספארי ראשון שלי), מידע מדוייק על מה צריך כמה ולמה, איך מוציאים ויזה ובאמת מענה מהיר לכל שאלה. הספארי עצמו היה חוויה מושלמת, גם מבחינת המדריכים המקצועים, גם הנופים, האווירה האוכל והשרות של הצוות של הספינה. ממליץ בחום, תודה רבה אידוב

ירדן שמואל 21.6.2017 - ספארי בסיני

טעימה מגן עדן! אידוב המקסים תודה רבה-הפכת חלום למציאות לכלכך הרבה אנשים ולי בפרט! לא מובן מאליו שהכנסת אותי בדקה ה900 להפלגה שבסופה ומבלי תכנון מראש עשיתי קורס צלילה במקום הכי קסום שאפשר לתאר! דאגת שיהיה לכולם הכל ברמה הכי גבוהה גם באמצע לב הים! תודה לצוות המדהים של Vip diving colleg על האוניה Bella הכוללים מדריכי צלילה וצוות ברמה שהפתיע כל יום מחדש! ממליצה לכולם לחוות טעימה מגן עדן

עמית אופק 15.5.2017 - ספארי בסיני

תודה רבה על חופשה מהחלומות. אידוב תודה על האירגון המושלם, על הסבלנות ועל זה שדאגת לנו באחריות מלאה שנגיע ושנהנה הכי שרק אפשר ושנחזור הבייתה מרוצים ועם טעם של עוד ועוד.. הכל היה מצויין, מהרגע הראשון של הסעה נוחה לאילת, מעבר גבול והמשך נסיעה לשארם ואז כמובן הסירה המדהימה ו- @vip diving college שאין כמוהם. באמת שאני כבר מחכה לפעם הבאה, אין לי ספק שנתראה שוב בקרוב.

אדוה ליטביץ 12.5.2017 - ספארי בסיני

אידוב תודה לך על אירגון החופשה המושלמת עם Vip diving college!! אין מילים לתאר את חמשת ימי הצלילה והשהות על האוניה הקסומה Bella! תודה על החשיבה, הדיוק והירידה לפרטים הקטנים! מארגון ההסעה לטאבה, אוטובוס מאובטח מטאבה לשארם , יאכטה מופלאה עם צוות א-ד-י-ר, שדואג שיהיה לך טוב בכל רגע נתון! וצלילות מרהיבות! אידוב והצוות המצרי לקחו אותנו לאתרי צלילה הכי מרשימים שיש באיזור! היאכטה מהממת ומפנקת ברמה הכי גבוהה שיש והצוות המצרי על הסירה דואג שלא יחסר דבר! מלאים באנרגיות שמחות וצחוקים!!! המדריכים סופר מקצועיים והציוד מעולה! מחכה לספארי הבא כבר!!! תודה תודה תודה! מומלץ בחום- לא תצטערו!

איתן חזן 10.5.2017 - ספארי בסיני

חזרנו מ-4 ימי צלילה בהדרכתו והשראתו של אידוב וצוות מעמקים. בגבול חיכה מאבטח, בנמל צוות הספינה כבר פגש אותנו עם חיוך ועזרה עם הציוד. במהלך ארבעת הימים דאגו לכל צורך שלנו (גם כאלה שלא חשבנו עליו) כמו ירידה ספונטנית לאי בודד ועוגות טריות שהטבח בדיוק אפה! היה קסם ביאכטה המפנקת, במים של הים האדום, צוות הסיפון, המדריכים והצוללים האחרים שפגשנו בשיט. אז תודה רבה אידוב שאפשרת לזה לקרות, נתראה בספארי הבא!

יובל פוקס 10.5.2017 - ספארי בסיני

תודה על חוויה מדהימה, חלומית ומעוררת השראה! כל החופשה נוהלה בצורה יוצאת מן הכלל, החל משלב ההכנות במיילים ובוואטסאפ ועד לשלב החזרה לארץ במעבר הגבול ובארגון ההסעה. שאפו גדול ותודה לכל צוות מעמקים על נתינה מכל הלב, מקצועיות ושאיפה לשלמות.. זה לא מובן מאילו! כמובן שאמשיך את חוויות הצלילה שלי איתכם ואינשאללה כן ירבו!

יהב גבעתי 10.5.2017 - ספארי בסיני

אין איך לתאר במילים את החוויה הקסומה שעברתי ! מההתחלה, עם כל הפחדים של לרדת לסיני, עד ליאכטה המושלמת, צלילות מרהיבות והכל עם ליווי צמוד, מקצועי, אמיתי ומלא בכוונה אמיתית שיהיה לי הכי טוב! אידוב תודה רבה על הכל! בזכותך הבנתי גן עדן מה הוא…
נתראה בקרוב מאוד!!

ירדן גולדשטיין 9.5.2017 - ספארי בסיני

תודה אידוב והצוות על חוויה מדהימה! חזרנו מספארי צלילה בסיני הכל היה מאורגן עד הפרט הקטן ביותר! דאגו לנו להכל, סיני הייתה בטוחה מתמיד! אוכל-ים-צלילות-אנשים טובים! הנשמות הפועלות דאגו לנו ברמה שאין לתאר! תודה תודה תודה!!

שמעון ממן 7.5.2017 - ספארי בסיני

אתמול חזרתי מחמישה ימי ספארי בהדרכתו של אידוב תורן בראס מוחמד. זהו הספארי הראשון שלי. האמת שלא באתי עם המון ציפיות. (באים צוללים. נחים וכן הלאה) אך לשימחתי התבדתי החל מהרגע הראשון כאשר עלינו על היכאטה. שירות VIP כשמו כן הוא. נתחיל בזה שהצוות ששירת אותנו יצא מגדרו בכדי לספק את כל הרצונות שלנו. ולהנאים לנו עד המקסימום את השהייה בספינה. ארוחות כיד המלך. שייקים לאחר כל צלילה. טבח צמוד ברמה גבוהה. צוות שדואג שלא יהייה חסר שום דבר לאף אחד.מדריכי הצלילה שהיו איתנו היו ברמה גבוהה מאוד . כל תדריך לפני צלילה לווה במיפוי האזור. מה אנחנו הולכים לראות ועוד. מיותר לציין שאידוב דאג לכל הפרטים קטנים וגדולים אנחנו נרגיש מאושרים ממש כך.ממליץ לכל צולל. אם זה בצלילת מיכלים או חופשית להצטרף לחוויה המיוחדת אשר אידוב מארגן בכל מקום. אני אהייה שם שוב. מקווה שגם אתם

עדי סטולרו 7.5.2017 - ספארי בסיני

אידוב תודה רבה (שוב) על ארגון יוצא מן הכלל , הכל היה מתוקתק וברור והרגשתי שיש על מי לסמוך. ההסעה דרך הספינה ,המדריכים והצוות היו ברמה הכי גבוהה שיש ובאמת שלא היה חסר כלום. זאת פעם שנייה שאני יוצא עם אידוב לספארי שכזה ואני יודע שיהיו עוד בעתיד הקרוב. ממליץ בחום למי שרוצה לחוות חופשה כמו שכתוב בספר!

בעז אלון 17.4.2017 - חופשת צלילה בעקבה

הרגע סיימתי 5 ימי צלילות דרך Edov Toren בירדן. שירות VIP ; לא עמדנו בתור בגבול (והיה תור ארוך). צלילות מדהימות!!! מדריכים מצויינים. חייב לציין את השירות האדיב של אידוב – בהתחלה נרשמתי לספארי בסיני ושילמתי על שלושה אנשים; בעקבות ההתראות ביקשתי מאידוב לבטל ולקבל החזר למרות שע"פ החוזה לא הייתי זכאי. אידוב החזיר את כל הכסף מייד ואף עזר לי עם הצלילות בירדן. מומלץ בחום. אידוב תרשום אותי לקיץ לספארי בסיני 

אמיר מרסיק 5.3.2017 - ספארי בסיני

ירדנו עם אידוב עוד לפני שהוקמה "מעמקים" לסיני לספארי של 4 ימים בראס מוחמד ומיצרי טיראן. כל ההתנהלות לאורך כל הדרך הייתה יותר ממה שציפינו. ההסעות חיכו ויצאו בזמן (נדיר ביותר). ההסעה מאובטחת ע"י שוטר חמוש. הצוות על הספינה היה פשוט נפלא. הכל תקתק בלי שהרגשנו בנוכחותם. שני מדריכי הצלילה היו מקצוענים והראו לנו אחד לאחד כל מה שהבטיחו. כבר ביום הצלילה הראשון צללנו לטיסלגורם, שחינו עם דולפינים שעה שלמה וראינו כריש לויתן שפשוט חנה מתחת לספינה. אני ממליץ על אידוב ו"מעמקים" מכל הלב ובאחריות מלאה. כשאשוב לסיני זה יהיה רק עם "מעמקים"!

לימור יניב 14.2.2017 - ספארי בסיני

ממליצה בחום! ספארי חובה, ארגון למופת, צוות מדהים, אין ספק שביוני 17 חוזרים שוב.

ארתור ברקוביץ' 14.2.2017 - ספארי בסיני

הכל מתוקתק כמו שצריך! נשאר רק 1. לצלול 2. לאכול 3. לישון 4. חזרה ל 1.

נגישות