מזג אוויר וטמפרטורת מים

טמפרטורת המים באילת

טמפרטורת המים באילת נעה בין 27 מעלות בשיא הקיץ (אוגוסט) ל-21 מעלות בשיא החורף (פברואר). כאשר מעמיקים הטמפרטורה יורדת במעלה עד שתיים. אלה הבדלי טמפרטורה משמעותיים המחייבים הערכות שונה מבחינת חליפת הצלילה. ניתן לצלול באילת כל השנה. בחודשי החורף גם הטמפרטורה מחוץ למים יורדת. אפשר שיהיה מעט קר, בעיקר בעת היציאה מהמים. האתר של “הניטור הלאומי במפרץ אילת” מספק מידע עדכני על טמפרטורת המים באילת בכל עשר דקות. ניתן למצוא באתר תיעוד של הטמפרטורה בכל שלב בשנה.

אתר נוסף המספק גם מידע גרפי על מזג האויר וטמפרטורת המים באילת.

 

מזג האויר וטמפרטורת המים באזור ראס מוחמד

טמפרטורת המים באזור ראס מוחמד נעה בין 28 מעלות בשיא הקיץ (אוגוסט), ל-22 מעלות בשיא החורף (פברואר). באוקטובר ונובמבר הטמפרטורה עדיין 26-27 מעלות. כך שזו עונה מצויינת לצלילה גם מבחינת מזג האויר הכללי. כבר לא חם כמו בשיא הקיץ ועדיין מעולה לצלילה. גם בדצמבר המים עדיין חמים יחסית, אם כי הטמפרטורות מעל פני המים כבר צונחות ובערב קר. ניתן לצלול באזור כל השנה. בחודשי החורף גם הטמפרטורה מחוץ למים יורדת. אפשר שיהיה מעט קר, בעיקר בעת היציאה מהמים. למטרת ספארי החודשים המומלצים הם מסוף מרץ עד דצמבר.

לבדיקת הטמפרטורה ומזג האוויר באזור ראס מוחמד

אתר נוסף המספק גם מידע גרפי על מזג האויר וטמפרטורת המים באזור ראס מוחמד.

 

מזג האויר וטמפרטורת המים בדהב

טמפרטורת המים באזור דהב נעה בין 27 מעלות בשיא הקיץ (אוגוסט), לבין 21 מעלות בשיא החורף (פברואר-מרץ) . אפשר לצלול בדהב כל השנה, אולם באזור מנשבות רוחות חזקות רוב חודשי השנה. לכן, בחודשי החורף כאשר הטמפרטורה צונחת ויש רוח, יכולים להיות תנאי צלילה פחות טובים.

לבדיקת הטמפרטורה ומזג האוויר באזור דהב

אתר נוסף המספק גם מידע גרפי על מזג האויר וטמפרטורת המים באזור דהב.

מזג האוויר וטמפרטורת המים בעקבה

טמפרטורת המים באזור עקבה נעה בין 27 מעלות בשיא הקיץ (אוגוסט), לבין 21 מעלות בשיא החורף (פברואר-מרץ). אלה הבדלי טמפרטורה משמעותיים המחייבים הערכות שונה מבחינת חליפת הצלילה. ניתן לצלול בעקבה כל השנה. בחודשי החורף גם הטמפרטורה מחוץ למים יורדת. אפשר שיהיה מעט קר, בעיקר בעת היציאה מהמים.

לבדיקת הטמפרטורה ומזג האוויר באזור עקבה

אתר נוסף המספק גם מידע גרפי על מזג האויר וטמפרטורת המים באזור עקבה.

מזג האוויר וטמפרטורת המים בהורגדה

טמפרטורת המים באזור הורגדה נעה בין 27 מעלות בשיא הקיץ (אוגוסט), לבין 21 מעלות בשיא החורף (פברואר-מרץ). אפשר לצלול באזור כל השנה אם כי התקופה המומלצת היא מאפריל עד דצמבר.

לבדיקת הטמפרטורה ומזג האוויר באזור הורגדה

אתר נוסף המספק גם מידע גרפי על מזג האויר וטמפרטורת המים באזור הורגדה.

Accessibility