חופשת צלילה בשארם

שארם-א-שיח' הוא עיר תיירות גדולה ופעילה מאד. מזג האוויר המדברי מאפשר לנפוש בה כל השנה. הקרבה היחסית לאירופה מביאה לעיר תיירים רבים. אתרי הצלילה המרהיבים מושכים צוללים מכל העולם. בעיר יש למעלה מ-40,000 חדרי מלון (לשם השוואה, באילת יש כ-12,000 חדרים. מידע זה נכון לשנת 2017). תעשיית הצלילה בשארם ענפה מאד. יש מועדוני צלילה רבים וספינות היוצאות להפלגות באזור. העיר מתוחזקת היטב ומארחת בחום. מערכת כבישים מהירים מחברת את כל חלקי העיר. שארם מציעה שפע אפשרויות לבילוי חופשה במחירים סבירים. המרחק מגבול ישראל כ-200 ק"מ, זמן הנסיעה כשלוש וחצי שעות. הכביש מטאבה לשארם עבר סדרת שיפוצים מקיפה בשנת 2017. כיום זהו כביש מצויין ברובו הגדול, המאפשר נסיעה נוחה.

על מצב התיירות בשארם

לאחר סדרת משברים בתיירות במצריים ובסיני, אפשר לזהות התאוששות בתיירות. שדה התעופה בשארם עבר שדרוג מקיף של נהלי הביטחון. מאז סוף 2016 התחדשו הטיסות של חלק מחברות התעופה לאחר הפסקה ארוכה. כיום יש טיסות ממדינות ברית המועצות לשעבר, מאיטליה, גרמניה, תורכיה ומדינות נוספות באירופה. יש תנועת תיירים מתחדשת בעיקר מאירופה אך עדיין הקצב איטי. צוללים ונופשים מישראל מגיעים לשארם ונהנים ממה שיש לעיר להציע, בעיקר בתחום הצלילה. 

קיראו גם על המצב הבטחוני בסיני.

אתרי הצלילה

אתרי הצלילה הקרובים לשארם נחשבים בין הטובים בעולם. תנאי הצלילה בהם מעולים, הים בד"כ נוח. טמפרטורת המיים גבוהה יחסית רוב השנה. צלילה מהחוף מומלצת כל השנה. הפלגות ספארי מומלצות מחודש מרץ עד דצמבר. לאורך חופי העיר יש רשימה ארוכה של אתרי צלילה מעולים. הריפים יפים מאד ועשירים באלמוגים ודגה. 
אפשרויות הצלילה רבות: ניתן לצלול מהחוף או מסירה. יש ספינות היוצאות להפלגה יומית או לספארי בן מספר ימים. ניתן להגיע בהפלגה קצרה למדי אל האי טיראן על שלל אתרי הצלילה הסמוכים לו. כך גם לאתרי הצלילה לאורך חופי שארם ואל הפארק הלאומי ראס מוחמד העתיר באתרי צלילה נחשקים. באזור יש אפשרות לצלול בכמה אתרי ספינות טרופות מאד מעניינות. העיר משמשת בסיס יציאה גם להפלגות ליעדים רחוקים יותר במבואות מפרץ סואץ, באזור מיצרי גובאל וכן דרומה יותר אל אזור איי האחים וסאפאגה.

טעימה קטנה מהעולם התת ימי באזור שארם

סרטון על צלילה בטיראן וראס מוחמד. צילם וערך יוני צברי בספארי של "מעמקים".

 

חופשת צלילה בהתאמה אישית - ליחידים, זוגות וקבוצות קטנות

אנו מציעים חופשת צלילה המותאמת לצרכים של הצולל העצמאי, לזוגות או קבוצות קטנות. אתם בוחרים את המועד המתאים לכם ואת מספר ימי הצלילה. אנו נסייע בבניית תוכנית הצלילה. נדאג לכל הפרטים הקטנים עם שירות מהגבול עד הגבול כולל הסעה.

חופשת צלילה לקבוצות מאורגנות

הפתרון הטוב ביותר לקבוצות הוא ספארי צלילה. בנוסף, יש אפשרות לארגן חופשת צלילה לקבוצות עם לינה באחד מבתי המלון בשארם, זאת בשיתוף עם מועדון הצלילה איתו אנו עובדים. נוכל לארגן את החופשה מא' ועד ת' עם שירות מהגבול עד הגבול. כל מה שצריך כדי לצאת לחופשה נטולת דאגות. לפרטים מלאים פנו אלינו.

היתרונות של הזמנת החופשה דרכנו
  • אנו מכירים היטב את שוק הצלילה בסיני כולל אתרי הצלילה, מועדונים, מדריכים ומחירים.
  • בחרנו עבורכם מועדון צלילה איכותי ומקצועי המנוהל ע"פ סטנדרטים גבוהים של שירות ובטיחות.
  • תזכו לליווי עם כל המידע הדרוש לחופשה נטולת דאגות, מהגבול ועד הגבול.
  • מובטח כי תצללו עם מדריכים מקצועיים, אחראים ומנוסים.
  • המחיר שתשלמו סביר.
  • יש לכם כתובת בארץ.
מועדון הצלילה

חופשת הצלילה מתבצעת במועדון VIP Diving College. מועדון מקצועי המנוהל בסטנדטים גבוהים. המדריכים דוברי אנגלית טובה ומנוסים בהדרכת צוללים מכל העולם. המועדון מספק שירותי צלילה שונים, כולל צלילות מודרכות וכן אפשר לבצע במקום קורסי צלילה. הכשרת הצוללים מתבצעת במסגרת ארגון הצלילה SSI או PADI. 

עמוד הפייסבוק של VIP Diving College

המלון

המועדון נמצא במלון מצויין Cleopatra Luxury Resort. זהו מלון ברמה גבוהה המציע חוף ים מעולה, בריכות ומגוון פעילויות. המלון נמצא באזור Nabq בצפון העיר. ניתן להגיע משם במונית לכל מקום בשארם תוך דקות ספורות. ניתן להזמין בתי מלון אחרים ממגוון המלונות בשארם.

חבילת 3 ימי צלילה ליחידים, זוגות וקבוצות קטנות

החבילה כוללת: 3 לילות במלון מצויין Cleopatra Luxury Resort עם ארוחת בוקר. 3 ימי צלילה מספינה היוצאת להפלגה יומית כולל 2 צלילות וארוחת צהריים. ההגעה למלון תהיה בערב שלפני יום הצלילות הראשון. שעת ההגעה גמישה, אולם אנו ממליצים להגיע בשעה מוקדמת על מנת להיות מוכנים היטב ליום המחרת. מומלץ לחצות את הגבול עד השעה 15:00. זמן הנסיעה לשארם כשלוש וחצי שעות.

תוכנית זו מהווה דוגמה בלבד.

התוכנית:

  • ערב ראשון: הגעה מהגבול, קבלת חדרים וזמן חופשי לטיול בעיר.
  • יום צלילות ראשון: יציאה להפלגה יומית. 2 צלילות באזור האי טיראן.
  • יום צלילות שני: יציאה להפלגה יומית. 2 צלילות באזור ראס מוחמד.
  • יום צלילות שלישי: 2 צלילות מהחוף, התארגנות וחזרה לישראל.

סדר הימים עלול להשתנות ע"פ זמינות הספינות להפלגה. ניתן לבצא את היום השלישי בהפלגה מספינה.

סה"כ עלות לאדם: 1,650 ש"ח.
המחיר עלול להשתנות בהתאם לעלויות המלון בעונות השונות ואו שינוי בשערי מטבע. סדר הימים עשוי להשתנות בהתאם לתוכנית היומית של מועדון הצלילה. מחיר סופי יימסר בעת ההזמנה. 

המחיר כולל: 3 לילות במלון Cleopatra Luxury Resort, על בסיס חדר זוגי + ארוחת בוקר. 6 צלילות מודרכות כמתואר לעיל. ציוד צלילה והסעה לאתרי הצלילה.

המחיר אינו כולל: אגרת מעבר גבול בישראל, 106 ש"ח. אגרת מעבר גבול במצריים, כ-90 ש"ח. הסעה מהגבול אל המועדון וחזרה. כל מה שלא רשום בסעיף "המחיר כולל". 

הסעה מהגבול: עלות הנסיעה 250 ש"ח לכל כיוון. המחיר הוא למונית, גם אם יש יותר מאדם אחד במונית. זמן הנסיעה כשלוש וחצי שעות. אנו מוסרים לכם מספר טלפון של נהג אמין, דובר עברית העובד איתנו באופן קבוע. אתם קובעים את שעת הנסיעה ומתאמים עם הנהג באמצעות הודעה קולית ב-WhatsApp. הנהג ממתין לכם בגבול. התשלום מתבצע ישירות לנהג בשקלים או בדולרים, אפשר לשלם גם במטבע מקומי. ניתן לסכם עם הנהג שהוא ישלם עבורכם את אגרת מעבר הגבול במצריים ותשלמו לו במסגרת עלות הנסיעה. מחיר זה עלול להשתנות בהתאם למחירי המוניות במצרים.

כל העלויות עשויות להשתנות בהתאם לשינויים במחירים במצריים. הצעת מחיר סופית תוכל להימסר בשעת ההזמנה.

המשך...
תוספות בתשלום נוסף

סוכן במעבר הגבול במצריים: ניתן להזמין שירות של סוכן מצרי אשר ימתין לכם בצד המצרי של הגבול ויסייע בכל שלבי מעבר הגבול בצד המצרי. עלות השירות 100 ש"ח ללא קשר למספר האנשים בקבוצה.

צלילת הכירות: 150 ש"ח.   מיכל 15 ליטר: 20 ש"ח לצלילה.   נייטרוקס: 20 ש"ח לצלילה.

צלילת בוקר מוקדם / צלילת לילה: 50 ש"ח.   צלילת רענון: 50 ש"ח. הרענון יתבצע במסגרת אחת מהצלילות שבתוכנית.

כל העלויות עשויות להשתנות בהתאם לשינויים במחירים במצריים. הצעת מחיר סופית תוכל להימסר בשעת ההזמנה.

נגישות