חופשת צלילה בדהב

דהב היא עיירה קטנה ונעימה המושכת אליה צוללים רבים בזכות סדרה ארוכה של אתרי צלילה מעולים הקרובים אליה. אתרים מרוחקים יותר נגישים באמצעות סירה, או ברכב דרך שבילי המדבר. לאורך הטיילת של דהב יש חנויות, מסעדות, בתי מלון מועדוני צלילה ובארים. המדבר הסמוך מציע שפע של אפשרויות טיול בהרים ובוואדיות. המחירים בדהב נמוכים יותר מאשר באזורי תיירות אחרים כמו שארם. אזור דהב נחשב גם לאחד המקומות הטובים בעולם לגלישת רוח. המרחק מגבול ישראל כ-140 ק"מ, זמן הנסיעה כשעתיים.

אתרי הצלילה

אתרי הצלילה המרהיבים באזור דהב מושכים צוללים רבים מכל העולם. מאזור החור הכחול מצפון לדהב, לאורך חופי העיר ועד הלגונה הדרומית יש רשימה ארוכה של אתרים. הריפים יפים מאד, חלקם תלולים ועשירים באלמוגים ודגה. יש אתרים המציעים טופוגרפיה מעניינת, נקיקים וכוכים. החור הכחול המפורסם מצית את דמיונם של הצוללים ומושך אליו רבים. הצלילות באזור הקרוב לדהב מתבצעות באמצעות רכב. אזורים רחוקים יותר כמו גאבר-אל-בינת מדרום או ראס-אבו-גאלום מצפון נגישים באמצעות סירה. באתרים המרוחקים אפשר לשהות במשך היום באחד מחופי האירוח הבדואים הנמצאים בסמוך לאתרי הצלילה. רשימה חלקית של אתרי הצלילה בהמשך.

צלילה בדהב

צילם וערך: המאם אבו מוך

חופשת צלילה בהתאמה אישית - ליחידים, זוגות וקבוצות קטנות

אנו מציעים חופשת צלילה המותאמת לצרכים של הצולל העצמאי, לזוגות או קבוצות קטנות. אתם בוחרים את המועד המתאים לכם ואת מספר ימי הצלילה. אנו נסייע בבניית תוכנית הצלילה. נדאג לכל הפרטים הקטנים עם שירות מהגבול עד הגבול כולל הסעה.

חופשת צלילה לקבוצות מאורגנות

במהלך השנה אנו מוציאים קבוצות מאורגנות למספר ימי צלילה בליווי של "מעמקים". לפרטים על חופשות צלילה כאלה יש לעקוב אחר הפרסום באתר או לפנות אלינו. ניתן לארגן חופשת צלילה לקבוצות בהזמנה מיוחדת בליווי של "מעמקים" (מתאים לקבוצות בנות 6 צוללים ומעלה).

היתרונות של הזמנת החופשה דרכנו
  • אנו מכירים היטב את שוק הצלילה בסיני כולל אתרי הצלילה, מועדונים, מדריכים ומחירים.
  • בחרנו עבורכם מועדון צלילה איכותי ומקצועי המנוהל ע"פ סטנדרטים גבוהים של שירות ובטיחות.
  • תזכו לליווי עם כל המידע הדרוש לחופשה נטולת דאגות, מהגבול ועד הגבול.
  • מובטח כי תצללו עם מדריכים מקצועיים, אחראים ומנוסים.
  • המחיר שתשלמו סביר.
  • יש לכם כתובת בארץ.
מועדון הצלילה

חופשת הצלילה מתבצעת במועדון Mirage Divers Dahab. המועדון מנוהל באופן מקצועי ונותן שירות מצויין. במקום מדריכים מקצועיים, דוברי אנגלית טובה ומנוסים בהדרכת צוללים מכל העולם.  אפשר לבצע במקום גם קורסי צלילה. הכשרת הצוללים מתבצעת במסגרת ארגון הצלילה PADI. 

עמוד הפייסבוק של  Mirage Divers Dahab     האתר של Mirage Divers Dahab

המדריכים

מדריכי הצלילה במועדון Mirage Divers Dahab מנוסים מאד בעבודה עם צוללים מכל העולם. הם מכירים את אתרי הצלילה באזור כאת כף ידם ויודעים כיצד לתכנן את יום הצלילה בדרך הטובה ביותר. כולם דוברי אנגלית טובה ומארחים את הצוללים בחום. מובטחת לכם חוויית צלילה מהנה ובטוחה. לא תמיד נוכל להבטיח מדריך מסויים אך תמיד תצללו עם מדריך מקצועי, אמין ובעל נסיון. רוצים להכיר אותם? הנה פרטים על מדריכי הצלילה בדהב.

המלון

המועדון נמצא במלון Mirage Village Dahab. מלון ברמה בסיסית, נקי ונעים לשהייה. יש במקום מסעדה ברמה טובה ובמחירים סבירים. מרכז הטיילת נמצא במרחק הליכה קצר מהמלון. שם יש חנויות, מסעדות ומקומות בילוי רבים. המלון מתאים למי שמעוניין להנות מחופשת צלילה בתקציב סביר, תוך לינה במקום נעים ומכניס אורחים. ניתן לבחור מלון ברמה גבוהה יותר ממגוון המלונות בסביבה הקרובה.

עמוד הפייסבוק של Mirage Village Dahab     האתר של Mirage Village Dahab

חבילת 3 ימי צלילה ליחידים, זוגות וקבוצות קטנות

החבילה כוללת: 3 לילות במלון עם ארוחת בוקר. 6 צלילות מודרכות, מהן 2 באתר מרוחק המחייב הגעה בסירה. ציוד צלילה והסעה לאתרי הצלילה. ההגעה למלון תהיה בערב שלפני יום הצלילות הראשון. שעת ההגעה גמישה, אולם אנו ממליצים להגיע בשעה מוקדמת על מנת להיות מוכנים היטב ליום המחרת. ההסעה מהגבול למועדון וחזרה בתשלום נוסף. 

התוכנית:

  • ערב ראשון: הגעה מהגבול, קבלת חדרים וזמן חופשי לטיול על הטיילת להכרת המקום.
  • יום צלילות ראשון: 2 צלילות באתרים הסמוכים לדהב.
  • יום צלילות שני: 2 צלילות באחד האתרים המרוחקים (ראס אבו גאלום או גאבר-אל-בינת). יציאה מהמועדון ברכב והמשך בסירה.
  • יום צלילות שלישי: 2 צלילות באתרים הסמוכים לדהב. חזרה לישראל.

סה"כ עלות לאדם: 1,100 ש"ח.

המחיר כולל: 3 לילות במלון Mirage Village Dahab, על בסיס חדר זוגי + ארוחת בוקר. 6 צלילות מודרכות כמתואר לעיל. ציוד צלילה והסעה לאתרי הצלילה.

המחיר אינו כולל: אגרת מעבר גבול בישראל, 105 ש"ח. אגרת מעבר גבול במצריים, כ-25 ש"ח (120 לירות מצריות). הסעה מהגבול אל המועדון וחזרה. כל מה שלא רשום בסעיף "המחיר כולל". 

הסעה מהגבול: עלות הנסיעה 150 ש"ח לכל כיוון. המחיר הוא למונית, גם אם יש יותר מאדם אחד במונית. זמן הנסיעה לדהב כשעתיים. אנו מוסרים לכם מספר טלפון של נהג אמין, דובר עברית העובד איתנו באופן קבוע. אתם קובעים את שעת הנסיעה ומתאמים עם הנהג באמצעות הודעה קולית ב-WhatsApp. הנהג ממתין לכם בגבול. התשלום מתבצע ישירות לנהג בשקלים או בדולרים, אפשר לשלם גם במטבע מקומי. ניתן לסכם עם הנהג שהוא ישלם עבורכם את אגרת מעבר הגבול במצריים ותשלמו לו במסגרת עלות הנסיעה.

העלויות עשויות להשתנות בהתאם לשינויים במחירים במצרים. הצעת מחיר סופית תוכל להימסר בשעת ההזמנה.

המשך...
תוספות בתשלום נוסף

סוכן במעבר הגבול במצריים: ניתן להזמין שירות של סוכן מצרי אשר ימתין לכם בצד המצרי של הגבול ויסייע בכל שלבי מעבר הגבול בצד המצרי. עלות השירות 100 ש"ח ללא קשר למספר האנשים בקבוצה.

צלילת הכירות: 140 ש"ח.   מיכל 15 ליטר: 20 ש"ח לצלילה.   נייטרוקס: 20 ש"ח לצלילה.

צלילת בוקר מוקדם / צלילת לילה: 40 ש"ח.   צלילת רענון: 40 ש"ח. הרענון יתבצע במסגרת אחת מהצלילות שבתוכנית.

העלויות עשויות להשתנות בהתאם לשינויים במחירים במצריים. הצעת מחיר סופית תוכל להימסר בשעת ההזמנה.

הזמנת החופשה

ניתן להזמין את החופשה באמצעות טופס הזמנה. לאחר ההזמנה אנו ניצור איתכם קשר לסגירת הפרטים והתשלום.

להזמנת החופשה לחץ כאן.

רשימה חלקית של אתרי צלילה באזור דהב

סמוך לחופי העיר
Light house, 
The Islands, The Bells, The Canyon, The Blue Hole, Napoleon Reef, 7 Pinnacles, Eel Garden

באתרים מרוחקים מחופי העיר
אזור Ras Abu Galum ואזור Gaber El Bint. צלילה באתרים המרוחקים מחייבת הגעה בסירה ושהות במקום במשך היום.

נגישות