ביטוח נסיעות

בכל נסיעה לחו"ל מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות.

לרכישת ביטוח נסיעות של   PassportCard   לחץ כאן.

לביטוח של PassportCard יתרונות רבים. הביטוח מאפשר קבלת טיפול רפואי בחו"ל באמצעות שימוש בכרטיס. הביטוח מכסה גם את המטען שלכם ע"פ תנאי הפוליסה.
PassportCard מציעה גם הרחבות שונות לחבילת הביטוח הבסיסית כגון כיסוי למקרה של ביטול הנסיעה או הפסקתה על ידכם – ע"פ תנאי הפוליסה.

כרטיס ה-PassportCard שתקבלו משמש ככרטיס אשראי. במקרה הצורך חברת הביטוח טוענת כסף לכרטיס ואתם משלמים על הטיפול במקום בכרטיס האשראי.

אם אתם נוסעים דרך נתב"ג הכרטיס ימתין לכם שם בעמדת השירות של PassportCard. נוסעים שאינם עוברים בנתב"ג (כגון אלה הנוסעים לסיני או לירדן) יכולים לבקש מחברת PassportCard לשלוח להם את הכרטיס לביתם. יש להתקשר אל PassportCard בטלפון 9921* ולבקש שישלחו את הכרטיס. הכרטיס יגיע בדאר ויוכל לשמש אתכם גם בעתיד לנסיעות נוספות. הביטוח תקף גם אם הכרטיס עדיין לא בידכם. אם לא קיבלתם את הכרטיס עד מועד הנסיעה תוכלו לצאת לנסיעה ואתם מבוטחים.

המידע הנמסר כאן הוא לידיעתכם בלבד. מומלץ להתייעץ עם חברת ביטוח או סוכן ביטוח.
ההתקשרות עם חברת הביטוח תעשה ישירות מול חברת הביטוח, ללא כל מעורבות של "מעמקים". הביטוח שתרכשו הוא באחריותה של חברת הביטוח בלבד.

ביטוח למקרה ביטול או קיצור הנסיעה על ידכם

PassportCard מציעה אפשרות לרכוש הרחבה של ביטוח הנסיעות המכסה מקרה בו תאלצו לבטל את החופשה או להפסיקה – ע"פ תנאי הפוליסה. ההרחבה תקפה למקרה מחלה או מוות של בן משפחה מדרגה ראשונה או של המבוטח ונוסע המתלווה אליו. הכיסוי תקף מרגע רכישת הפוליסה ועד תום הנסיעה. יש לוודא את מהות הכיסוי ועלותו מול חברת הביטוח בעת רכישת הביטוח.

עלות ההרחבה בחברת PassportCard נכון למרץ 2018:
כיסוי עד 4,000$ יעלה 0.8$ ליום ועד 5$ מקסימום לנסיעה. כסוי עד 8,000$ יעלה 1.8$ ליום ועד 10$ מקסימום לנסיעה. 

הרחבה של ביטוח הנסיעות לספורט אתגרי הכולל צלילה

אם בכוונתכם לרכוש הרחבה של ביטוח הנסיעות המכסה "ספורט אתגרי" וזאת כתחליף לביטוח צלילה בינלאומי – אזי אנו ממליצים לוודא כי הפוליסה כוללת צלילה. ככל הידוע לנו הרחבות כאלה מכסות את המבוטח רק בעת השהות בחו"ל. הפוליסה לא מכסה המשך טיפול לאחר החזרה לארץ. אם יידרש המשך טיפול בארץ זה יהיה במסגרת הביטוח הרפואי שיש לכם בארץ, ככל שהביטוח מכסה טיפולים מהסוג הנדרש. לעומת זאת, ביטוח צלילה בינלאומי מכסה אתכם בכל מקום בעולם. מומלץ להתייעץ בעניין זה עם חברת ביטוח או סוכן ביטוח.

האם רכשת ביטוח צלילה?

לרכישת ביטוח צלילה בינלאומי לחץ כאן.

מעוניינים להתייעץ עם סוכן ביטוח או לרכוש ביטוח נסיעות דרך סוכן ביטוח?

התקשרו אל סוכנות הביטוח "דודו פרידמן – פתרונות ביטוח לאנשים". 
ההתקשרות עם סוכנות הביטוח היא באחריותכם. הייעוץ והביטוח הנמכר ע"י סוכנות הביטוח הינו באחריות סוכנות הביטוח.

דודו פרידמן – פתרונות ביטוח לאנשים   077-204-1214   052-607-5956   david@dudubit.com

נגישות