ויזה למצרים

עמוד זה מיועד ללקוחות "מעמקים" היוצאים לצלילה במצרים.
אם אינכם לקוחות של "מעמקים" עליכם לפנות אל "טיולי מצדה" 03-544-4454.

בעלי דרכון ישראלי
ניתן לעשות הכל גם בדואר רשום או עם שליח. יש להגיש את הבקשה מוקדם ככל האפשר על מנת שלא תאחרו את המועד לקבלת ויזה בזמן לפני הנסיעה. הויזה תקפה ל-4 חודשים מיום קבלתה, ניתן להכנס איתה למצרים פעם אחת. הדרכון שלכם צריך להיות בתוקף ל-6 חודשים מיום הגשת הבקשה.

בעלי דרכון זר
לפרטים על קבלת ויזה, דלגו לסוף העמוד.

אנו ממליצים להעזר בשירות של "טיולי מצדה" ולא להגיש את הבקשה באופן עצמאי.
"טיולי מצדה", אבן גבירול 141, תל אביב.
טלפון 03-544-4454 מייל 
info@mazadatours.com 
א'-ה' 09:00-18:00. ו' 09:00-13:00.
העלות ללקוחות "מעמקים" 250 ש"ח.
150 ש"ח אגרה לשגרירות + 100 ש"ח על השירות של לטיולי מצדה.

יש להעביר ל-"טיולי מצדה" דרכון + 4 תמונות + 250 ש"ח + שם, כתובת, טלפון, מקום עבודה, שם האב, פרטים של איש קשר במצרים ושם הספינה. במידה ואינכם נוסעים לספארי צלילה יש לרשום שם את שם בית המלון. 
לספארי היוצא מסיני שמו של איש הקשר הוא:
Saber Elkilany טלפון 20-100-672-9394+. 
לספארי בדרום מצרים נמסור לכם שם של איש קשר אחר.

משלוח הדרכון ל-"טיולי מצדה"
אפשר לשלוח בדואר רשום או עם שליח. לאחר שעות העבודה ניתן להשאיר הכל במעטפה בחנות "מפגש הנמרים" אבן גבירול 139 פינת בזל. פתוח מ-08:30 בבוקר עד 23:30. טלפון 03-546-2023. יש לציין על המעטפה "עבור טיולי מצדה" + שם וטלפון שלכם. אם השארתם את המעטפה שם יש להתקשר אל "טיולי מצדה" בשעות העבודה ולוודא כי קיבלו את המעטפה שלכם.

לוח זמנים לקבלת ויזה
בקשות לויזה מתקבלות בשגרירות רק בימים ראשון, שני ושלישי עד השעה 11:00 בבוקר. עליכם לוודא כי הדרכון שלכם וכל שאר הפרטים יגיעו אל "טיולי מצדה" עד יום שלישי בשעה 10:00 לכל המאוחר. בקשה שלא הוגשה עד יום שלישי תידחה לשבוע שלאחר מכן. במקרים חריגים אפשר להגיש את הבקשה ביום רביעי מוקדם בבוקר בתיאום מראש עם טיולי מצדה. התהליך לוקח כשבועיים. תשובות לבקשות שהוגשו עד יום שלישי יחזרו ביום ראשון בתום כשבועיים.
אל תחכו לרגע האחרון.

הדרכון יכול להשאר אצלכם עד לקבלת הויזה
תוכלו לקבל את הדרכון בחזרה ביום שבו הגשתם את הבקשה. לאחר שהבקשה תאושר יהיה עליכם להביא את הדרכון לטיולי מצדה פעם נוספת לצורך החתמת הויזה. גם במקרה כזה הדרכון יחזור אליכם באותו יום.

מה קורה אם בקשת הויזה תידחה?
לעיתים נדירות הבקשה נדחית. טיולי מצדה יודעים לטפל במקרים הללו וכן אנו יכולים לפנות ישירות לקונסוליה המצרית בבקשת סיוע עבור לקוחות שלנו.

למה אנו ממליצים להגיש את הבקשה דרך טיולי מצדה בלבד?
הגשת ויזה באופן עצמאי אפשרית, אולם יש להגיע לשגרירות 3 פעמים בשעות קבלה מוגבלות ולמלא טופס בקשה. כל טעות קטנה בטופס או החסרת  פרטים עלולה להביא לדחית הבקשה. טיולי מצדה הם ה-מומחים לנושא ויזות למצרים יותר מכל סוכנות אחרת. יש להם גישה לשגרירות גם בשעות שלאחרים אין והם יודעים גם כיצד לטפל במקרים מסוימים של דחית הבקשה.

תושבי אילת והערבה
יש אפשרות להגיש את הבקשה לויזה בקונסוליה המצרית באילת אולם אנו ממליצים שלא לעשות זאת. ע"פהנסיון שלנו הגשת הבקשה באילת מעלה את הסבירות של עיכוב או דחית הבקשה.

הגשת בקשה לויזה באופן עצמאי לחץ כאן.

בעלי דרכון זר
בעלי דרכון מרוב מדינות אירופה, צפון  אמריקה ואוסטרליה יכולים לקבל ויזה בעת ההגעה למצרים בעלות של 45 דולר, התשלום במזומן.
יש לוודא איתנו האם הדרכון הזר שבידכם מאפשר קבלת ויזה בגבול.

E-VISA – קבלת ויזה דרך האינטרנט
יש אפשרות לקבל ויזה מראש דרך האינטרנט בעלות 25 דולר. יש להגיש את הבקשה לפחות 7 ימים לפני הנסיעה. הפרטים הבאים דרושים כדי למלא את הבקשה (רלבנטי ללקוחות "מעמקים" בלבד):
לספארי היוצא מסיני:
המועדון שמארח אתכם VIP Diving College, Sharm El Sheikh.
שם של איש קשר: Saber Elkilany טלפון 20-100-672-9394+. 
Saberelkilany@gmail.com
לספארי בדרום מצרים נמסור לכם פרטים אחרים.
להגשת הבקשה ל-E-VISA לחץ כאן.

עלות הויזה מעודכנת ליוני 2019.

נגישות