ספארי צלילה

ספארי צלילה זו הדרך הטובה ביותר לחוות את היופי הבלתי רגיל של מעמקי הים, להתנתק מחיי היומיום ולהתרכז במה שאתם הכי אוהבים… לצלול ושוב לצלול.  אם טרם התנסיתם בכך, תוכלו למצוא כאן הסבר קצר על הספארי. בואו והצטרפו אלינו לחווייה. כשתחזרו – תרצו עוד.

לוח זמנים ומחירים בעמוד תאריכי יציאה ומחירים.

נוכל לארגן עבורכם ספארי מיוחד בכל תאריך בתיאום מראש.

לעמוד הבית      ליעדי צלילה      צור קשר  

לסרטון קצר על ספארי בדרום סיני לחץ כאן.

איך זה עובד?

ספארי צלילה מתבצע על ספינות שתוכננו ונבנו במיוחד למטרה זו. על הספינה יש כל מה שצריך כדי לצלול ולהיות מספר ימים בים מבלי לחזור אל החוף. מיכלים, מדחסים, אזור התארגנות לצלילה ו-Dive Platform ממנו אפשר לרדת למים. יש חדרים זוגיים עם מקלחת ושירותים פרטיים לכל שני צוללים, חדר אוכל ומטבח. הספינה יוצאת למסלול הספארי וחוזרת לנמל הבית רק אחרי מספר ימים בתום ההפלגה. במהלך ההפלגה מדלגים מאתר צלילה אחד לשני. כל מה שנשאר לכם זה… לצלול. מי שלא עשה קורס צלילה יכול לשנרקל ולעשות צלילת הכירות כל יום.

במהלך היום מבצעים 3 צלילות ובנוסף צלילת לילה. בין הצלילות יש זמן לנוח, לאכול טוב, להשתזף וליהנות מבילוי על הסיפון.

חדרי השינה מתאימים לשני אנשים, בכל חדר מקלחת ושירותים פרטיים, החדרים ממוזגים. ברוב החדרים יש 2 מיטות יחיד ובחלקם מיטה זוגית.

במשך היום מוגשות שלוש ארוחות מלאות. בין הארוחות מוגשים חטיפים, פירות ושתיה. צוות הספינה ידאג לכל מה שאתם צריכים.

על הספינה יש חדר אוכל מרווח ובד"כ גם סלון ומספר אזורים בהם אפשר לנוח בין הצלילות. יש מוזיקה, טלביזיה גדולה בה אפשר לראות סרטים. הכל נועד לכך שתוכלו להנות מצלילה ומנוחה.

המשך...
סדר היום

ההשכמה בשעה מוקדמת. אחרי התרעננות קלה במשקה וכיבוד קל מתקיים תדריך לקראת הצלילה הראשונה, יוצאים לצלול. בתום הצלילה, מוגשת ארוחת בוקר. לאחר מכן יש זמן למנוחה או לבילוי על הסיפון, אפשר לראות סרטים ולהנות מזמן חופשי.

לקראת צהריים יוצאים לצלילה שנייה ולאחריה מוגשת ארוחת צהריים. שוב זמן מנוחה. אפשר לשחות ולשנרקל. בשעות אחר הצהריים, צלילה שלישית. בין הארוחות ואחרי צלילה מוגשים משקאות, פירות ועוד. עם רדת החשיכה יוצאים לצלילת לילה ולאחריה ארוחת ערב.

בספארי הכל מתנהל ע"פ צלצול פעמון, כאשר נשמע הצלצול יש רק שתי אפשרויות:

  • זו קריאה לתדריך לקראת הצלילה הבאה.
  • זו הזמנה לארוחה, האוכל מוכן.

אזהרת מסע: רצף צלילות, ארוחות ומנוחה עלול לגרום לתופעה מוזרה בה הפעמון יצלצל ולא תדעו האם זו קריאה לארוחה או לתדריך. איך יודעים? נוגעים בראש. הראש יבש? סימן שהגיע הזמן לתדריך. הראש עדיין רטוב? סימן שזו הזמנה לארוחה. פשוט וקל.

הצלילות וההדרכה

קבוצת הצוללים תחולק למספר קבוצות קטנות, כל קבוצה צוללת בנפרד. הצלילות מתבצעות עם מדריכים מקומיים ותיקים, כולם דוברי אנגלית טובה ומכירים היטב את אתרי הצלילה. בספארי בסיני יש תמיד ליווי ישראלי של "מעמקים", אולם תקנות הצלילה במצריים אינן מאפשרות למדריכים זרים להדריך במצריים. לכן מדריכים ישראלים ישמשו כמלווי הקבוצה אך לא יכולו להדריך בצלילה. 

הירידה לצלילה מתבצעת בקפיצה מהסיפון האחורי או ע"י ירידה לסירות גומי. החזרה מהצלילה אל הספינה יכולה להתבצע ישירות אל הספינה או ע"י חזרה לסירת הגומי וממנה לספינה. 

בחלק מיעדי הצלילה בעולם משתמשים בסירה גדולה המלווה את הספינה, עליה נמצאים המדחסים וציוד הצלילה. במידה ויש סירה כזאת, הירידה לצלילה תהיה מהסירה המלווה.

מחירים מיוחדים לקבוצות.

ספינות ספארי לדוגמא

תוכלו לראות איך נראות הספינות.
לדוגמא: מידע על ספינות הספארי בים האדום בעמוד הספינות שלנו בים האדום.

נגישות