חופשת צלילה במלון

חופשת צלילה המשלבת לינה במלון מאפשרת לשלב צלילות עם טיול והכרת יעד הנסיעה גם מחוץ למים. תוכלו לצרף בני משפחה וחברים שאינם צוללים. הם יוכלו להתנסות בצלילת הכירות, לעשות קורס צלילה או לשנרקל. אפשר לשלב טיולים באזור ליום שלם, למספר ימים או בתום יום צלילה.

בחלק מהיעדים אפשר לצאת ליום של הפלגה. מבצעים מספר צלילות כולל ארוחת צהריים וחוזרים למלון. להפלגה כזאת אפשר לצרף חברים ובני משפחה שאינם צוללים, הם יוכלו לשנרקל או לעשות צלילת הכירות.

אנו מציעים חופשות צלילה מהסוג הזה ברוב יעדי הצלילה שלנו. בכל אחד מהיעדים אנו בוחרים בקפידה את בתי המלון ומועדוני הצלילה איתם אנו עובדים. מובטחת לכם חופשה נטולת דאגות.

קבוצות מאורגנות מראש בליווי מדריך ישראלי
מידי פעם אנו מארגנים קבוצות היוצאות לחופשות בסגנון הזה בליווי מדריך ישראלי. עיקבו אחר מועדי היציאה שלנו או התקשרו אלינו על מנת לברר מועדי יציאה של קבוצות כאלה. ניתן לארגן חופשה ומדריך ישראלי גם לקבוצות ומשפחות המעוניינות לצאת לחופשה בתאריך מיוחד המתאים להן.

חופשה המתבצעת באופן עצמאי 
אנו מציעים חופשת צלילה המותאמת לצרכים של הצולל העצמאי, לזוגות או קבוצות קטנות. אתם בוחרים את המועד המתאים ואת מספר ימי הצלילה. אנו נסייע בבניית תוכנית הצלילה. נדאג לכל הפרטים הקטנים.

כדאי לתכנן נכון 
אם החלטתם לצאת לחופשה עם בני משפחה או חברים שאינם צוללים כדאי לתכנן את החופשה באופן כזה שיתאים גם להם. בזמן שאתם תהיו עסוקים בצלילה רצוי לוודא שגם להם יש מה לעשות כדי שלא ימתינו לכם שעות ארוכות.

המשך...
נגישות